Episodi i Madh i 2-të (sezoni 2 episodi 26) i transmetimit

By | 3 April 2020
Shihni fatin e mëtutjeshëm të heronjve të animeve Episodi 1 i Madh 2! Vetëm me ne ju mund të shikoni episodet premierë të Major 2nd me titra! Episodi i fundit i Major 2nd disa orë pas premierës në Japoni! Shikoni në internet me titra tani! Shigeharu Honda është një lojtar i Yokohama Blue Oceans. Sidoqoftë, ai pëson një dëmtim të bërrylit, i cili e skualifikon atë nga pozicioni i shtambës. Ai ndoshta do të detyrohet të pensionohet herët. Djali i tij Goro synon të ndjekë gjurmët e atit të tij dhe trenat çdo ditë. Për At Goro, djali i tij dhe bejsbolli vijnë në radhë të parë.
Tags:

Anime kryesore e 2-të

Episodi i Dytë i Madh 1

Episodi kryesor i 2-të 1 shkarko HD

Episodi i Madh i 2-të i shkarkimit 720p

Episodi i Madh i 2-të i shkarkimit 1080p

Episodi 2 i madh 1 shikoni online

Pjesa kryesore e episodit 1 të transmetimit nën nën