Transmetimi i episodit 3 të Yu-Gi-Oh

By | 11 April 2020
Shihni fatin e mëtejshëm të heronjve anime Yu-Gi-Oh! SHUM në episodin 3! Vetëm me ne ju mund të shikoni episodet premierë të Yu-Gi-Oh! SEVENS me titra! Episodi i fundit i Yu-Gi-Oh! SHUMENS disa orë pas premierës në Japoni! Shikoni në internet me titra tani! Yu-Gi-Oh! SEVENS është i shtati Yu-Gi-Oh! seri anime, dhe seria e gjashtë kryesore spin-off që filloi transmetimin në Japoni në 4 Prill, 2020. Si me të gjitha Yu-Gi-Oh! spin-off, Yu-Gi-Oh! SEVENS prezanton një protagonist të ri, Yuga Ohdo. Ai gjithashtu përmban një mekanik të ri: Rush Duel, i cili përdor një version të ri të një karte tradicionale Yu-Gi-Oh si homologun e saj. Në një të ardhme jo aq të largët, Qyteti Goha drejtohet nga korporata e saj më e madhe, “Goha Corp”, gjithçka nga shkollimi, tek rregullat Dueling, deri në pjesën më të madhe të jetës së përditshme. Megacorp, Goha Corp, drejton metropolin e quajtur “Goha City”. Goha Corp nuk e kontrollon vetëm Dueling, ata gjithashtu kanë një fjalim kryesor në nevojat e përditshme të qytetarëve të qytetit të saj, të tilla si ushqim, veshje dhe madje edhe strehim. Yu-Gi-Oh! SEVENS ndjek Yuga Ohdo, e cila merr pjesë në Goha Seventh Elementary, vendos të ndryshojë këtë botë e cila është shumë e ngërç për fëmijët, dhe betejat me rrugën e tij “Rush Duel”, ndërsa beson në krijimet e tij. Yuga Ohdo, e cila ndjek Goha 7-të Fillore, është një klasës e 5-të që kalon kohën e tij duke ndjekur following rrugën ’e tij, duke shpikur shpikje që ai i quan“ Rrugë ”. Yuga, e ngopur me rregullat ngatërruese Të rriturit kanë vendosur në Duels, krijon rregulla të reja që ju lejojnë të shkoni gjithëpërfshirës në një Duel që nga fillimi. Sidoqoftë, Yuga zbulon se nuk është në gjendje të instalojë të dhënat e nevojshme për këto rregulla të reja në Duel Disk. Yuga është përpjekur t’i instalojë ato shumë herë, por ai vazhdon të mos mbarojë kohën dhe të penalizohet. Por pastaj një ditë, Lluka, vetëshpallur “# 1 Duelist i Goha 7th Elementary”, ndalon Yugën ndërsa ai është në rrugën e tij për në laboratorin e tij, dhe i tregon atij për thashethemet e një “Mbreti të Duels”. Ajo që i priste djemtë kuriozë kur arritën në një monument madhor ishte një person misterioz! “Provoni, nëse guxoni … Dhe shihni nëse jeni të denjë të jeni një Mbret i Duels …” Nëse ai vetëm mund të instalojë rregullat e tij të reja, Yuga mund të njihet si Mbret … … por nëse i instalon, ai do të duhet të rrahë kundërshtarin e tij brenda një kohe të kufizuar!
Tags:

Anime Yu-Gi-Oh SEVENS

Yu-Gi-Oh SEVENS episodi 3

Yu-Gi-Oh SEVENS episodi 3 shkarkoni HD

Yu-Gi-Oh SEVENS episodi 3 shkarkoni 720p

Yu-Gi-Oh SEVENS episodi 3 shkarkoni 1080p

Yu-Gi-Oh SEVENS episodi 3 shikoni online

Yu-Gi-Oh SEVENS episodi 3 që transmeton nën